Pedagógusok adatai 2022/23.
|
név |
végzettség |
szakképzettség |
tanított tárgyak |
1. |
Balás Rita |
főiskola |
történelem-földrajztanár |
5-8. évf. történelem 5.a, honismeret 8. évf. állampolgári ismeretek |
2. |
Balogh Zsoltné |
főiskola |
tanító matematika szk. |
1.a osztályfőnök 5.a matematika differenciált képesség fejl.5-6. matematika |
3. |
Balogh Dóra |
főiskola |
tanító testnevelő tanár |
3. a matematika 3.b |
4. |
Barcsik Zoltai Anikó |
főiskola |
magyar – némettanár |
8. o. német 5.a, 6.a, 8.a magyar |
5. |
Csermely Alexandra |
főiskola egyetem | biológia-földrajztanár technikatanár |
5-6. természetismeret, 7-8.o. földrajz, 7-8.o. biológia, 5-7. technika 7-8. fizika 6.a osztályfőnök |
6. |
Csernus Mariann | főiskola | tanító -angol |
1.a |
7. |
Csórné Szmola Boglárka |
főiskola |
tanító |
3-4.o. etika 4.a természetismeret szakkör |
8. |
Debre Márta |
főiskola |
matematika-számítástechnika tanár |
7.a, 8.évf. matematika intézményvezető- helyettes diff. képesség fejl. matematika 7-8. évf. |
9. |
Donka Anita |
főiskola |
tanító -angol |
2.a 1-2.o angol |
10. |
Ekker Anikó |
főiskola |
tanító |
4.a osztályfőnök tehetséggondozás matematika 3-4. évf. Kreatív munkaközösség - vezető |
11. |
Fodorné Sulyán Andrea |
főiskola |
pszichológus |
|
12. |
Groschné Zombori Boróka | egyetem | testnevelő tanár |
3.a testnevelés, napközi 5-6.a 8.b testnevelés
|
13. |
Gesztiné Koncz Ida |
főiskola |
tanító |
4.b |
14. |
Herceg Mária |
főiskola |
tanító - informatika |
2.b osztályfőnök 3-8. évf. digitális kultúra Digitális munkaközösség- vez. |
15. |
Kangas Kinga |
főiskola |
tanító, angol sp. |
3.a matematika 3.b osztályfőnök angol 2.-3. Alsós munkaközösség-vez. |
16. |
Kaufmann Zsuzsanna |
egyetem |
angoltanár |
4-7. évf angol |
17. |
főiskola |
gyógypedagógus |
||
18. |
Lambert Regina |
főiskola |
tanító, ének-zene tanár |
4.b osztályfőnök tehetséggondozás - zenei |
19. |
Mákó Miklósné |
főiskola |
ének-zene tanár |
5-8. ének-zene (óraadó) |
20. | Németh Zoltán |
főiskola |
kémiatanár |
7-8. kémia (óraadó) |
21. |
Sidó Szabolcs |
főiskola |
testnevelő tanár |
5-8.o. testnevelés 7.a osztályfőnök |
22. |
Sirmer Andrea |
főiskola |
fejlesztő pedagógus szakvizsga tanító, magyartanár |
fejlesztés |
23. |
Sólyom Eszter | egyetem | rajztanár |
5-8.o. rajz (óraadó) |
24. |
Takátsné Czap Éva |
főiskola |
tanító - ének szk. gyógypedagógus, TANAK szakos tanár közoktatási vezető szakvizsga minősítési –szakmai ellenőrzési szakértő, intézményértékelési szakértő |
6. a matematika fejlesztés intézményvezető |
25. |
Tárkányi Lilla |
főiskola |
tanító - gyógypedagógia |
3.a fejlesztés |
26. |
Temesközi-Kállai Renáta |
főiskola |
tanító - magyar nyelv és irodalom |
2.b |
27. |
Tóth Krisztina |
egyetem |
angoltanár |
4. 8.a angol 8.a osztályfőnök intézményvezető-helyettes
|
28. |
Tóth Nikolett |
főiskola |
angoltanár |
5.a osztályfőnök |
29. |
Tóth Rita |
főiskola |
tanító - könyvtár szk. közoktatási vezető szakvizsga minősítési – szakmai ellenőrzési szakértő |
2.a osztályfőnök
|
30. |
Wospil Adrien | főiskola | magyartanár |
5-8.o. etika 6.o. dráma és tánc 7.a 8.b magyar nyelv és irodalom 8.b osztályfőnök DÖK segítő tanár tehetséggondozás magyar (felső) |
Hírek
Beiratkozási információk 2024
https://leanyfaluiskola.hu/beiratkozas/
2024. április 16. 9 óra nyílt óra
(leendő első osztályos gyerekeknek)
Álláshirdetés
https://leanyfaluiskola.hu/allashirdetes/
Polisz® Közétkeztetés
„Megvalósult
Magyarország Kormányának támogatásával”